Rezervuj SI

Veřejné prostory v SI na Staromáku každodenně ožívají i krátkodobými pronájmy. Přidáte se se svou poradou, seminářem, přednáškou?

rezervační formulář

podmínky pronájmů

Prostory si můžete rezervovat od 8.00 do 22.00 (klubovny a René), respektive do 18.00 (Studio a Minuta). V neděle jsou k dispozici všechny místnosti pouze do 18 hodin.
Pro bližší informace si rozklikněte jednotlivé místnosti. Dostupnost místností najdete v kalendáři níže nebo na stránkách jednotlivých místností.
Vytvořením rezervace souhlasíte s pravidly využívání prostor, před odesláním formuláře si je, prosím, pozorně přečtěte.

Chci SI rezervovat

Staromák - Minuta

Staromák - René

Staromák - Studio

Staromák - klubovna Antonín

Staromák - klubovna Benjamin

Staromák - Kajuta

Staromák - Maják

Staromák - Setina

Rezervujte zde:

Formulář

Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na týdenní či denní, úplně vpravo pak vybrat, které místnosti chcete mít zobrazené.

Máte dotaz?

Zuzana Šrenková