Rezervuj SI Staromák

Chcete uspořádat přednášku s promítáním, tiskovku s občerstvením, nebo se jen narychlo svolat oddílovou poradu? Na Staromáku určitě najdete ideální prostor.

rezervační formulář

Co nabízíme

Uspořádejte svou akci v historických prostorách v centru Prahy. Všechny potřebné informace včetně dostupných termínů najdete na stránkách jednotlivých místností. K rezervacím nabízíme také námi připravovaný catering (nabídka viz ceník). Pronájmy jsou v základu samoobslužné, počítejte proto prosím s časem na přípravu a sklizení Vaší akce - pokud potřebujete speciální péči, zapište ji prosím do anotace v objednávce.

Jak to funguje?

Vyber SI místnost

Sály pro ~40 lidí

sál Minuta - 125

sál Studio - 122

sál Ludvík - 321

sál Popelka - 219

Konferenčky pro ~20 lidí

konferenčka René - 109

konferenčka Otýlie - 222

Zasedačky pro ~12 lidí

zasedačka Maják - 302

zasedačka Kajuta - 202

Klubovny pro ~8 lidí

klubovna Antonín - 105

klubovna Benjamin - 106

klubovna Vlasta - 317

Nebo pod širým nebem?

Po dohodě je možné uspořádat akce pro veřejnost i na našem dvorku.

V neděli po 18. hodině (zavíračka) je potom možné pořádat zde i soukromé akce. V případě takové poptávky pište na mail!

Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na týdenní či denní, úplně vpravo pak kliknutím na šipku vybrat, které místnosti chcete mít zobrazené.

Potřebujete poradit?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Nina Votočková - Nyna

rezervace místností