Vzdělávejte se

Chcete se v pedagogické profesi rozvíjet, sdílet dobré zkušenosti nebo prostě jen dobít baterky a získat nové podněty? Dopřejte si program určený učitelům a učitelkám.

Učitelská setkávání

Zveme vás na setkání, v rámci kterého dobijeme baterky a vzájemně se inspirujeme. Naším tématem tentokrát budou impulzy z neformálního vzdělávání a skautské výchovné metody a objevování potenciálu školního výletu do přírody.

🗓 ČT 3. 10. (18-20 h) - online
🗓 ÚT 8. 10. (17-19 h) - online
🗓 ČT 17. 10. (16-18 h) - prezenčně v Praze

Zajímá mě to

Lektorské semináře o klimatu

Svět čelí chuchvalci vzájemně se ovlivňujících problémů, z nichž minimálně jeden si žádá okamžitou reakci společnosti. Ale jak tyhle těžkosti a výzvy světa smysluplně zapojit do činnosti oddílu nebo do vyučování a neskolouznout ke strašení a šíření skepse? Pojďme sdílet nápady, dobrou praxi i pochybnosti, které k těžkým témátům prostě patří. Semináře hostí Kaprálův Mlýn (Ochoz u Brna).
🟢 Seminář pro pokročilé 🗓 14.-16. 10. 2024
🟢 Zážitkový seminář pro všechny 🗓 7.-9. 3. 2025

Zajímá mě to

SI Tříďas

Seminář pro učitele*ky, kterým záleží na zdravém klimatu třídy.
Rádi byste školení absolvovali hromadně v pohodlí školy a bez dojíždění? Rádi za vámi přijedeme a proškolíme celou vaší sborovnu.

Chci vědět víc