Mám zájem o klimavíkendovku

Klimavíkendovky

Klimavíkendovka je víkendová výprava celého oddílu na farmu, která vytváří pestrou a zdravou krajinu schopnou odolat změně klimatu. Celý program směřuje k vytvoření prostoru pro podnětnou diskusi o tom, jak se může právě váš oddíl angažovat a do čeho se má cenu pouštět ve vašich podmínkách. Aktuálně jsou všechny termíny obsazené, ale pokud máš zájem zúčastnit se s oddílem v budoucnosti, vyplň nám formulář!

Aktuálně

Aktuálně jsou všechny plánované klimavíkendovky obsazené, ale chceme další udělat na jaře.

Oddíly z Prahy se kromě toho mohou zúčastnit Klimadne v Praze na Kampě, který z programu Klimavíkendovek přinese to nejlepší ve zhuštěné jednodenní formě 25. září v okolí Skautského institutu v Rybárně. Přihlásit se na Klimaden můžete zde.

Mám zájem o klimavíkendovku v budoucnosti

Aktivity

Desítku programů, které jsme pro klimavíkendovku připravili, můžete využít i ve své vlastní oddílové činnosti. Všechny jsou zveřejněny v databázi Chystám program.

Zobrazit programy

Otázky & odpovědi

Jaký oddíl může jet?

Aktivity byly připraveny pro věkovou kategorii skautů a skautek.
Ideální velikost oddílu je 20 dětí + vedoucí.

Kolik to stojí?

Program a pobyt na farmě je zdarma, nebo přinejhorším téměř zdarma.
Oddíl si hradí stravu a dopravu.

Jak vypadá program víkendu?

Víkend začíná v pátek večer, končí se nedělním obědem. Zbytkem se musíte nechat překvapit 🙂