Mám zájem

Klimavíkendovky

Klimavíkendovka je víkendová výprava celého oddílu na farmu, která vytváří pestrou a zdravou krajinu schopnou odolat změně klimatu. Celý program směřuje k vytvoření prostoru pro podnětnou diskusi o tom, jak se může právě váš oddíl angažovat a do čeho se má cenu pouštět ve vašich podmínkách.

Aktuálně

Jarní termíny 2022 byly zaplněny. Pokud máte zájem o budoucí realizace, vyplňte nám i tak formulář.
Oddíly z Prahy se ještě mohou zúčastnit Klimadne v Praze na Kampě, který z programu Klimavíkendovek přinese do nejlepší:
👉 7. 5. 2022 / Kampa (Praha)

Mám zájem

Aktivity

Desítku programů, které jsme pro klimavíkendovku připravili, můžete využít i ve své vlastní oddílové činnosti. Všechny jsou zveřejněny v databázi Chystám program.

Zobrazit programy

Otázky & odpovědi

Jaký oddíl může jet?

Aktivity byly připraveny pro věkovou kategorii skautů a skautek.
Ideální velikost oddílu je 20 dětí + vedoucí.

Kolik to stojí?

Program a pobyt na farmě je zdarma, nebo přinejhorším téměř zdarma.
Oddíl si hradí stravu a dopravu.

Jak vypadá program víkendu?

Víkend začíná v pátek večer, končí se nedělním obědem. Zbytkem se musíte nechat překvapit 🙂