Objednejte pro svou třídu

Nemáte čas či energii vymýšlet, co podniknout se svou třídou? Můžeme pomoct! S krátkým programem i vícedenní expedicí.

SI KPZ

Tříhodinový program pro pražské třídy (odehrává se v našich prostorech na Staromáku) o jistotě v třídní partě i v sobě samém.

Péče o krajinu

V programu Patronáty společně s desítkami skautských oddílů pečujeme o nejrůznější kousky přírody po celé ČR. Nyní se mohou do programu přidat i školní třídy!

SI třída

Rádi byste posílili váš třídní kolektiv, ale nemáte čas či energii vymýšlet, co podniknout? Program SI třída! reaguje na zátěžové období, jímž si třídní kolektivy nyní prochází. Je navržen tak, aby se do něj mohli bez problémů zapojit i žáci s odlišným mateřským jazykem (OMJ). Objednávat si jej aktuálně mohou třídy z Prahy a Ústeckého kraje.

Expedice - už brzo!

Na jaře 2023 nabídneme třídenní výpravu se spaním ve stanech, vařením v kotlíku a batohem na zádech.