SI KPZ

Posviťte si se svou třídou na zdroje energie, ze kterých můžete společně čerpat! Tříhodinový zážitkový program zaměřující se na sebepoznání, péči o sebe i spolupráci ve třídě.

Objednávací formulář

Základní informace

‍👧‍👦 6.–8. třída ZŠ (třída do 26 dětí), ideálně kolektivy s žáky s odlišným mateřským jazykem.
🗓 V období od února do března.
🕒 180 minut s přestávkami.
💰 7 950 Kč / 1 500 Kč* za třídu. *Pokud jste škola z Prahy a máte ve třídě alespoň 2 žáky, kteří v důsledku současné situace opustili Ukrajinu, můžete v období 2-3/2024 využít program za dotovanou cenu 1 500 Kč.
📌 Ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí.
🎓 Program se neobejde bez aktivní účasti třídního učitele.

Cíle programu

⭐ Společný zážitek.
⭐ Pojmenování silných stránek ve třídě.
⭐ Pojmenování vlastních zdrojů energie, z kterých mohou žáci čerpat i v náročných obdobích.
⭐ Zkušenost s prvky skautské výchovné metody.

Jdete do toho?

Chci poptat kápézetku!

Metodika je k dispozici

Nemáte možnost si náš program objednat? Inspirujte se připravenými metodikami. Jsou k dispozici ve verzi jednoho tříhodinového bloku, nebo ve verzi cyklu třídnických hodin.

Chci metodiku

Máte dotaz?

Veronika Uhlířová - Vero

vedoucí tvůrčí skupiny SI kabinet

Program SI KPZ finančně podpořila Nadace České spořitelny.