si v Rybárně

Na pražské Kampě v Michnovském letohrádku provozujeme edukační prostor, se sdílenými dílnami, kavárnou a bohatým kulturním programem. Najdete nás na adrese U Sovových Mlýnů 134/1, aktuální program najdete na tomto webu, na našem Facebooku a Instagramu.

Dnes je otevřeno: 10-22

Zítra: 10-22 Otevírací doba

PO: 10-22
ÚT: 10-22
ST: 10-22
ČT: 10-22
PÁ: 10-22
SO: 10-22
NE: 10-20

Program v Rybárně

Kavárna

Přijďte posedět k nám do kavárny mezi 10 a 22h (v něděli do 20h).
Můžete si vybrat z nabídky teplých i studených nápojů, k jídlu ze sladkých a slaných vegetariánských dobrot.
Posedět můžete jak v teple kavárny, tak i venku u řeky s výhledem na Střelecký ostrov. Na bar se dovoláte na čísle 773 056 768, rezervovat je možné maximálně 15 míst v kavárně.

Menu

Chcete si rezervovat místnost?

Naše dílny, fotokomora i velký sál mohou posloužit pro nejrůznější akce a setkání. Pokud se chcete o místnostech dozvědět více nebo máte zájem o rezervaci, prohlédněte si více zde.

Vše o rezervacích

Program pro děti

Z iniciativy všech, kdo máme ke Kampě blízký vztah, vznikl spolek Kamparta, se kterým v Rybárně provozujeme volnočasovou klubovnu pro děti a mládež od 8 do 16 let. Dvakrát týdně zde probíhá organizovaný program. Klubovna je k dispozici od pondělí do pátku mimo svátky od 16:00 do 20:00. Klubovna je vybavena knihovnou, počítačem, stolním fotbálkem a mnoha deskovými a karetními hrami. Své dítě do klubu můžete přihlásit vyplněním formuláře.

chci přihlásit dítě

Jaká sem vedla cesta?

Už dlouho jsme se Skautským institutem chtěli rozjet prostor, v němž by naplno ožil jeden z principů skautské výchovy: Učím se tím, že to dělám. Máme proto velkou radost, že se nám podařilo v roce 2021 s Městskou částí Praha 1 vyjednat výpůjčku Rybářského domečku právě pro tento účel.
Smlouvu o výpůjčce domu jsme podepsali do března 2023 a děláme vše proto, aby v tomto čase vzniklo co nejživější a nejotevřenější místo. Věříme, že takový tvůrčí prostor má v samotném centru Prahy dlouhodobě své místo!

Kdo za tím stojí

Janek Makarius

vedoucí SI v RybárněKristýna Kosinová - Banchee

provozní bistraOndřej Homolka

správce dílenBarbora Ciklerová

produkčníVáclav Šafka

dramaturgEliška Zapletalová - Liška

správkyně rezervací


774 414 645

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na rybarna@skautskyinstitut.cz.
Místa v kavárně můžete rezervovat na čísle 776 877 039.