SI v Rybárně

Kdo všechno se vlastně podílí na chodu Skautského institutu v Rybárně?

Janek Makarius

vedoucí SI v Rybárně

Václav Šafka

dramaturg

Barbora Kropáčková

produkční

Hana Kolářová

koordinátorka programu Dílny pro školy

Kristýna Kosinová - Banchee

provozní bistra

Jakub Kučera

šéfkuchař

Ondřej Homolka

správce dílen

Eliška Zapletalová - Liška

rezervace místností

kde nás najdete?

U Sovových mlýnů 134/1,
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Fakturační údaje:
Junák – český skaut, Skautský institut, z. s.
Staroměstské náměstí 4/1, 110 00 Praha
číslo účtu: 2500395159/2010
datová schránka: u7hxker

Pro návštěvníky na vozíku

Původní základy Rybárny jsou renesanční s mnoha architektonickými zásahy a úpravami. Dům tak ze své podstaty bohužel není bezbariérový. Jako nouzové řešení nabízíme handicapovaným na vozíku asistenci. Dejte nám prosím emailem nebo telefonem vědět dopředu, že se k nám chystáte do kavárny nebo na program. Náš tým vám bude k dispozici a udělá vše pro to, aby pro vás byla situace co nejvíc komfortní. Obdobnou pomoc také nabízíme rodičům s kočárky.
program@skautskyinstitu.cz

Upozornění

Dovolujeme si vás upozornit, že z akcí pořádaných SI v Rybárně (IČO 70802327) může být pořizován fotografický či audiovizuální záznam. Tento záznam slouží pro potřeby dokumentace a propagace činnosti pořadatele. Účastí na akci udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Pokud si nepřejete být fotografováni nebo audiovizuálně zaznamenáváni, kontaktujte prosím dotyčnou osobu pořizující záznam, příp. odpovědnou osobu pořadatele, a sdělte jí tuto informaci. Děkujeme za pochopení.

Jedná-li se o skupinové fotografie bez dodatečných údajů, které by mohly jednotlivce identifikovat (například označení třídy, ročníku atd.), lze je zveřejnit bez souhlasu. Fotky jednotlivců nebo s detailními informacemi lze zveřejnit pouze na základě uděleného souhlasu (do 15-ti let věku dítěte uděluje souhlas zákonný zástupce). Vždy samozřejmě existuje varianta fotit zezadu nebo tak, že nejsme schopni osobu na snímku identifikovat.

U fotografií z hromadných akcí platí, že pokud se jedná o skupinovou fotografii, zachycující více osob a tyto osoby nejsou dále nijak identifikovány (např. pod fotkou nejsou uvedena jejich jména), souhlas nepotřebujeme.