SI NA STAROMÁKU

Oáza klidu v samém centru Prahy. A každý měsíc také místo konání desítek akcí, které jsou zdarma přístupné široké veřejnosti.

Dnes je otevřeno: 10-23

Zítra: 10-23 Otevírací doba

PO: 10-23
ÚT: 10-23
ST: 10-23
ČT: 10-23
PÁ: 10-23
SO: 11-22:30
NE: 12-17:30

Aktuální program

Pronajmi SI

Chceš uspořádat přednášku s promítáním, tiskovku s občerstvením, nebo se jen narychlo svolat oddílovou poradu? Na Staromáku najdete ideální prostor na akce pro 8 i 50 osob.

Možnosti pronájmu

Kavárna

Abychom mohli udržovat náš veřejný prostor otevřený po celé dny a týdny, provozujeme v něm i kavárnu s občerstvením (a pivem). V létě můžete posedět i na venkovním dvorku a pavlačích, v zimě zase dát legendární svařák.

prohlédnout menu

Program pro veřejnost

Přednášky, debaty a kulturní programy jsou srcem našeho prostoru. Program na aktuální měsíc najdete tady.
Chcete-li do programu přispět svou akcí, budeme rádi! Ve formuláři se dozvíte všechny potřebné informace.

Chci uspořádat program

Jak nás najdete?

Sídlíme na adrese Staroměstské náměstí 4/1. V bloku "radničních domů" mezi Malým náměstím a náměstím Franze Kafky provozujeme veřejný prostor s kavárnou a bohatým programem a také společný kancelářský prostor pro několik desítek dalších organizací.

máme merch

Ve spolupráci s Knedlo Zelo Wear vznikly poměrně legendární trika, mikiny a plátěnky, které jsou teď k mání přímo u nás na baru. Protože psohlavci opékající buřt pod totemizovaným mariánským sloupem, tím rozhodně toužíš vypnout hruď!

Máte dotaz?

Ve věci ztrát a nálezů nebo jiných provozních záležitostí spojených s kavárnou kontaktujte Lauru, ve všední dny mezi 10 a 18h též k dispozici na telefonu. Rezervace na stoly neděláme.

Kontakty

Nina Votočková - Nyna

rezervace místnostíMartina Hakenová

dramaturgyně (koncepce a výběr programu)Laura Zpěváková - Lorax

provozní kavárny - rezervace na stoly neděláme


774 455 779