Pro pedagogy

Už šest let hledáme cesty, jak školní prostředí obohatit o to nejlepší, co skauting nabízí. Připravujeme programy, které do tříd pozvou skautskou atmosféru, zážitky i hodnoty.

Vzdělávejte se

Chcete se v pedagogické profesi rozvíjet, sdílet dobré zkušenosti nebo prostě jen dobít baterky a získat nové podněty? Dopřejte si program určený učitelům a učitelkám.

Všechny programy

Objednejte pro třídu

Nemáte čas či energii vymýšlet, co podniknout se svou třídou? Můžeme pomoct! S krátkým programem, vícedenní expedicí i celoročním projektem.

Všechny programy

Ke stažení

Máte chuť zařadit do výuky něco nového nebo využít nástroje učitelského seberozvoje? Na webu máme spoustu našich vyzkoušených materiálů, které aktuálně nenabízíme v rámci realizací programů na klíč. Vše plně k dispozici!

Inspirace pro pedagogy