Učitelská setkávání

Chybí Vám prostor pro sdílení dobré praxe? Chcete být v pedagogickém povolání spokojenější a nové výzvy překonávat s lehkostí? Zveme vás na setkání, v rámci kterého dobijeme baterky a vzájemně se inspirujeme.

Naším tématem tentokrát budou impulzy z neformálního vzdělávání a skautské výchovné metody. Jak na stmelení kolektivu, silný zážitek a kontakt s přírodou?

zajímá mě to

ZÁKLADNÍ INFO

Každé setkání bude rámováno předem daným tématem, v jehož mezích bude diskuze probíhat. Pracovat budeme participativním způsobem, v malé skupině max. 15 účastníků a účastnic. Prezenční setkání proběhnou v prostorách Skautského institutu na Staroměstském náměstí v Praze, ale můžete zkusit i online variantu.

Jak na školní výlet do přírody?
🗓  ČT 22. 8. (10-12 h) - online přes platformu ZOOM
🗓 ČT 29. 8. (16-18 h) - prezenčně ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí v Praze

💰 200 Kč

NÁŠ TÝM

Facilitátorky a metodičky Skautského institutu Marta Poeta, Anna Sýkorová a Veronika Uhlířová Vás provedou dvěma prezenčními a dvěma online setkáními. Odbornou garanci na místě zajistí psycholožka a preventistka Vlaďka Straková, která bude reagovat na potřeby účastníků a účastnic a v případě potřeby diskuzi doplní o relevantní informace z teorie i praxe.

Náš tým vychází ze zkušeností z úspěšné série setkávání Učitelé SI sdílí a Reflektuj SI, v rámci kterých jsme učitele podpořili v těžkém období covidových lockdownů i v situaci, kdy do třídních kolektivů přišlo velké množství dětí z Ukrajiny. Nyní na tato setkání navazujeme a vybíráme ta, o která jste nás požádali ve zpětných vazbách uplynulých setkání.

POJĎME SE SETKAT

Za účast na setkání vybíráme příspěvek 200,- Kč. Po jeho uhrazení s Vaší účastí závazně počítáme, příspěvek je nevratný.
❤️ Pokud by pro Vás uhrazení příspěvku představovalo překážku v účasti, napište nám to prosím do poznámky v přihlášce. Spojíme se s Vámi a domluvíme se individuálně.

PŘIHLÁSIT SE

Dotazy zodpoví:

Veronika Uhlířová

vedoucí tvůrčí skupiny SI kabinet

Nadace České spořitelny podporuje organizaci Junák - český skaut, Skautský institut z.s.