Troufni SI!

Mladý člověk plný nápadů?

Přišla ta chvíle, kdy je začneš uskutečňovat.

You can also read about this project in English.

První krok

Chceš si zkusit zrealizovat svůj první vlastní projekt prospěšný svému okolí? Je jedno, jestli vysadíš lípu, uspořádáš festival nebo natočíš dokument. Chceme tvůj nápad podpořit a v programu plném workshopů a konzultací se zkušenými mentory tě dovést k prvnímu reálnému kroku.

Do ročníku 2021/2022 se již můžeš přihlásit!

Tvoje místo

Chceš pro své město udělat něco víc než jen jednorázovou akci? Co takhle rozjet pravidelné akce pro veřejnost v duchu Skautského institutu, podpořit místní komunitu a vytvářet prostor pro setkávání a sdílení?

V programu Tvoje místo ti předáme všechno, co víme o produkci, PR, dramaturgii a vedení týmu pro pořádání takových akcí a pomůžeme ti začít!

Založ Skautský institut

Party mladých lidí, které rozhýbávají dění ve svém městě. Pořádají pravidelné akce pro veřejnost - přednášky, debaty, workshopy i kulturní akce. Aktuálně už v osmi městech a další se brzy přidají. Nemohlo by Fórum mít důležitou roli i v rozhýbávání tvého města?

O co se snažíme?

Budoucnost bude tak dobrá, jakou si ji uděláme. Je to v našich rukou. V projektu Troufni SI děláme všechno pro to, abychom mladé lidi motivovali k převzetí odpovědnosti, k sebrání odvahy a k sehrání aktivní role ve změně světa k lepšímu.

Projekt Troufni SI vznikl ve spolupráci s Nadací OSF a Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program byl v České republice spuštěn v září 2019 a je financován z Fondů EHP a Norska, které přispívají ke snižování ekonomických a sociálních rozdílů a rozvíjení spolupráce s 15 evropskými státy.