Troufni SI

Mladým lidem ve věku 18-30 let pomáháme hledat jejich roli v dnešní společnosti a rozvíjet svůj potenciál - naučit se učit, rozhodovat a zažívat opravdové věci.

Díky skvělé spolupráci s Nadací OSF a Výborem dobré vůle v rámci programu Active Citizens Fund ČR!

Troufni SI na vlastní projekt

Pojď s námi realizovat svůj nápad, který je prospěšný světu. V programu Troufni SI ti pomůžeme všechno správně rozjet.

Troufni SI!

Zakládáme nové Skautské instituty

Už na osmi místech party mladých lidí rozhýbávají veřejné dění ve svém městě. Pokud máš zájem, provedeme tě všemi přípravami a budeme ti ve všem parťáky.

Vše o zakládání SI

SI dobrovolník?

Chceš věnovat svůj čas něčemu smysluplnému, poznat z blízka činnost Skautského institutu a získat cenné zkušenosti?

Rádi spolupracujeme s mladými lidmi, kteří se dokážou pro něco nadchnout a rádi se něčemu přiučí!

Více o programu

read about us in english

Would you like to learn about our projects that are possible thanks to the funding from the Active Citizens Fund?