Troufni SI

Mladým lidem ve věku 18-30 let pomáháme hledat jejich roli v dnešní společnosti a rozvíjet svůj potenciál - naučit se učit, rozhodovat a zažívat opravdové věci.

Díky skvělé spolupráci s Nadací OSF a Výborem dobré vůle v rámci programu Active Citizens Fund ČR!

První krok

Pojď s námi realizovat svůj nápad, který je prospěšný světu. Přijmi výzvu a získej podporu pro svůj první krok.

Přihlašování do ročníku 2020/2021 běží do 12. října!

udělej první krok!

zakládáme fóra

Už na osmi místech party mladých lidí rozhýbávají veřejné dění ve svém městě. Pokud máš zájem, provedeme tě všemi přípravami a budeme ti ve všem parťáky.

Vše o fórech

SI dobrovolník?

Chceš věnovat svůj čas něčemu smysluplnému, poznat z blízka činnost Skautského institutu a získat cenné zkušenosti?

Rádi spolupracujeme s mladými lidmi, kteří se dokážou pro něco nadchnout a rádi se něčemu přiučí!

Nabídka dobrovolnických pozic

read about us in english

Would you like to learn about our projects that are possible thanks to the funding from the Active Citizens Fund?