sál Minuta - 125

Tento sál má opravdu bezkonkurenční výhled. Místnost je ve všední dny k dispozici mezi 8:00 a 17:30, v sobotu mezi 8:00 a 18:00 a v neděli od 9:00 do 18:00. Pokud ale máte zájem o rezervaci místnosti v jiném čase, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz a třeba najdeme možnost.

Žil zde i Franz Kafka...

Prostor v domě U Minuty nabízí podlouhlý sál s bezkonkurenčním výhledem na Staroměstské náměstí a s pokrytím wi-fi. Dostanete se sem vchodem z pavlače. V místnosti si můžete židle a stoly uspořádat dle vlastních představ.
Do sálu se vejde až 50 židlí v přednáškovém uspořádání. Další desítky lidí mohou sedět za částečnou zástěnou (na fotce).

rezervovat

Vybavení a catering

Ke všem rezervacím nabízíme zdarma využití flipchartu s fixami a promítací či prezentovací techniky.
Objednat si můžete také z nabídky cateringu - nápojů, ovoce, chlebů s domácí pomazánkou nebo pečených buchet či focaccií. Kompletní nabídku najdete v ceníku. Catering je nutno objednat minimálně týden (7 dní) předem.
Servírujeme od 9:00. Doplnění cateringu nad rámec původní objednávky na místě není možné, ale můžete využít služeb naší kavárny.

Nabídka a ceník

Zamluvte si Minutu

rezervační formulář

Rezervační formulář vám zobrazí pouze dostupné hodiny, takže si hned potvrdíte, zda je termín volný. Pokud se vám nějaký čas nezobrazuje, znamená to, že si na něj rezervaci odeslal někdo jiný (pokud je v kalendáři volno a ve formuláři nedostupno, termín není volný, ale ještě se nepropsal do kalendáře). Formulář vám také spočítá cenu za celou rezervaci.

Přehled obsazenosti v kalendáři:

Jak rezervace fungují?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Časté dotazy o rezervacích