sál Minuta - 125

Tento sál má opravdu bezkonkurenční výhled. Místnost je ve všední dny k dispozici mezi 8:00 a 17:30, v sobotu mezi 8:00 a 18:00 a v neděli od 9:00 do 18:00. Pokud ale máte zájem o rezervaci místnosti v jiném čase, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz a třeba najdeme možnost.

Žil zde i Franz Kafka...

Prostor v domě U Minuty nabízí podlouhlý sál s bezkonkurenčním výhledem na Staroměstské náměstí a s pokrytím wi-fi. Dostanete se sem vchodem z pavlače. V místnosti si můžete židle a stoly uspořádat dle vlastních představ.
Do sálu se vejde až 50 židlí v přednáškovém uspořádání. Další desítky lidí mohou sedět za částečnou zástěnou (na fotce).

rezervovat

Vybavení a catering

Ke všem rezervacím nabízíme zdarma využití flipchartu s fixami, dataprojektoru a plátna.
Objednat si můžete také z nabídky cateringu - nápojů, ovoce, chlebů s domácí pomazánkou nebo pečených buchet či focaccií. Kompletní nabídku najdete v ceníku.
Servírujeme od 9:00.
Catering je nutno objednat minimálně týden (7 dní) předem. Doplnění cateringu nad rámec původní objednávky na místě není možné, ale můžete využít služeb naší kavárny.

Nabídka a ceník

Přehled obsazenosti v kalendáři:

Jak to u nás chodí?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Časté dotazy o rezervacích