konferenčka Otýlie - 222

Zasedací místnost pro porady a semináře v druhém patře domu U Minuty s kapacitou 20 lidí. Místnost můžete rezervovat ve všední dny a sobotu od 8:00 do 22:00, v neděli od 9:00 do 18:00.

Zasedačka v 2. patře je schovaná v útrobách domu U Minuty, do které se dostanete tím, že v druhém patře obkroužíte kolem celého vnitrobloku po směru hodinových ručiček. Je vhodná k poradám menších i větších skupinek, které můžou sedět buď u samostatných stolků, nebo je složit do jednoho velkého a sedět okolo něj. Do místnosti se vejde až 20 lidí.
V zasedačce je flipchart a 4 menší stoly.
Jméno Otýlie bylo místnosti dáno především po Anetě Otýlii Adámkové, která Skautský institut na Staromáku vedla v jeho prvních sedmi letech.

Zamluvte si Otýlii

Rezervovat

Rezervační formulář vám zobrazí pouze dostupné hodiny, takže si hned potvrdíte, zda je termín volný. Pokud se vám nějaký čas nezobrazuje, znamená to, že si na něj rezervaci odeslal někdo jiný (pokud je v kalendáři volno a ve formuláři nedostupno, termín není volný, ale ještě se nepropsal do kalendáře). Formulář vám také vespod spočítá cenu za celou rezervaci.

Přehled obsazenosti v kalendáři:

Jak rezervace fungují?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Časté dotazy o rezervacích