sál Studio - 122

Místnost vybavená promítací, zvukovou a světelnou technikou vhodná pro přednášku i pro menší divadlo. Místnost je k dispozici pro rezervace každý všední den od 8 do 17:30 hodin, v sobotu od 8 do 18 a v neděli od 9 do 18. Pokud máte zájem o rezervaci místnosti v jiném čase, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz a třeba najdeme možnost.

Malé divadlo se schodovým hledištěm a jevištěm s veškerou audio-vizuální technikou. K dispozici je též dataprojektor a plátno. Vchod pro diváky z pavlače, pro účinkující z druhé strany sálu z chodby.
Připojení k wi-fi je též k dispozici.
Maximální kapacita činí 50 osob, židle si můžete ubrat nebo přidat dle vlastních potřeb.
Pokud potřebujete podporu technika, není problém si ji u nás zajistit za 250,-/hod. Pokud budete tuto službu chtít využít, dejte nám vědět min. týden (7 dní) předem s Vašimi požadavky, pokusíme se vám vyhovět.

pronajmi si

Přehled obsazenosti v kalendáři:

Jak to u nás chodí?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Časté dotazy o rezervacích