klubovna Antonín - 105

Menší zasedací místnosti v blízkosti našeho famózního baru. Místnost si můžete ve všední dny a v sobotu rezervovat mezi 8:00 a 22:00, v neděli od 9:00 do 18:00.

Klubovna je ideální prostor pro menší poradu nebo setkání. Do místnosti se vejde max. 10 osob.
V klubovně je dlouhý stůl, k dispozici připojení k wi-fi, velká černá tabule a možnost půjčení flipchartu.

Vybavení a catering

Ke všem rezervacím nabízíme zdarma využití flipchartu s fixami a promítací či prezentovací techniky.
Objednat si můžete také z nabídky cateringu - nápojů, ovoce, chlebů s domácí pomazánkou nebo pečených buchet či focaccií. Kompletní nabídku najdete v ceníku. Catering je nutno objednat minimálně týden (7 dní) předem.
Servírujeme od 9:00. Doplnění cateringu nad rámec původní objednávky na místě není možné, ale můžete využít služeb naší kavárny.

Nabídka a ceník

zamluvte si Antonína

rezervační formulář

Rezervační formulář vám zobrazí pouze dostupné hodiny, takže si hned potvrdíte, zda je termín volný. Pokud se vám nějaký čas nezobrazuje, znamená to, že si na něj rezervaci odeslal někdo jiný (pokud je v kalendáři volno a ve formuláři nedostupno, termín není volný, ale ještě se nepropsal do kalendáře). Formulář vám také vespod spočítá cenu za celou rezervaci.

Přehled obsazenosti v kalendáři:

Jak rezervace fungují?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Časté dotazy o rezervacích