SI v Plzni

Změny ve společnosti, komunikaci, přírodě, ale ve skautingu samotném se dějí právě teď. Buď jejich součástí!

Jsme SI v Plzni. Máme skvělý prostor v prvním patře domu na Americké 29. Tak se někdy zastav.

Pro širokou veřejnost chystáme přednášky, workshopy, zpívané, vycházky, kurzy, snídaně a mnoho dalšího. Informace o programu najdeš tady.

Naše prostory si můžeš taky vypůjčit – na poradu, setkání nebo seminář. Informace o pronájmech najdeš tady.

A kontakty na náš tým najdeš tady.

Nadšení dobrovolníci zvládnou hodně, ale tu a tam je třeba něco koupit, opravit či zaplatit energie. Podpořit nás můžeš tady.

V programu SI v Plzni se chceme zabývat tématem Změny.

Změna. Často ji ani nevnímáme, ale můžeme ji vidět všude. Je tajemná, abstraktní. Právě její uchopení, poznání a přemýšlení nad ní nás tolik fascinuje. Zkusili jsme si ji trochu přiblížit a z nepřeberného množství námětů vybrat ty, které nám přijdou důležité a zajímavé.