Sál Prokopova

Skautský institut v Plzni najdete v Prokopově 25. Když se po schodech vydáte do prvního patra, najdete NÁS. A taky byt, který je možné si pronajmout pro vlastní přednášky, promítání či porady. Od toho vás dělí jen vyplnění formuláře!

Cena pronájmu

Skautské porady a setkání mají pronájem zdarma.
Pro spolkové akce (akce dobrovolnického spolku či neziskové organizace bez vstupného) je nájemné 80 Kč/h, mezi 18 a 22h 100 Kč/h.
Pro komerční akce (firemní, se vstupným) platí pronájem 250 Kč/h, mezi 18 a 22h 300 Kč/h.
Pro více informací o pronájmech nám napište na plzen@skautskyinstitut.cz.
Komerční rezervace je třeba dělat v předstihu, neboť samotná rezervace podléhá schválení ze strany města. Doporučujeme provést rezervaci 1 měsíc před akcí. Kalendář obsazenost najdete níže >

rezervovat

Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na týdenní či denní.