Přihlas se

Zapoj se

Troufni SI
začít

Pojď s námi realizovat svůj nápad, který je prospěšný světu. Přijmi výzvu a získej podporu pro svůj první krok.

Přihlašování do ročníku 2020/2021 běží do 5. října.

Baví tě třeba

• Založit festival nebo uspořádat jinou akci pro veřejnost tam, kde se nic neděje?
  • Vyřešit nedostatek zeleně ve tvojí čtvrti, založit hřiště nebo komunitní zahradu?
  • Vymyslet sociální podnikání, naprogramovat aplikaci nebo napsat knihu?
  • Pomoct lidem ve tvém okolí? (udělat něco třeba pro seniory, maminky s dětmi nebo sociálně vyloučené)

K čemu je TROUFNI SI a s čím ti může pomoct?

Provedeme tě procesem od nápadu až po první reálný krok. Během půl roku tě propojíme s odborníky na tvoje téma, poradíme třeba s tím, jak sehnat peníze a potřebná povolení, jak nápad propagovat a vykopnout ho do světa.

• Získáš roční podporu mentora (odborníka z praxe dle tvého výběru)
  • Zlepšíš se v projektovém řízení, plánování, prezentování.
  • Půjdeš na odborná školení dle svého výběru.
  • Poznáš skupinu inspirativních lidí, čekají tě dva inspirativní víkendy v Praze, zimní dobrodružství na horách a jarní putování.

V ročníku 2019/2020 jsme pomáhali těmto nápadům:

Konkrétněji / FAQ

Máš dotaz? Volej nebo piš šéfovi inkubátoru:
Jonáš Herza (732 147 726, jonas@skautskyinstitut.cz)

Kdo za tím stojí?

Tento projekt Skautského institutu je součástí programu Active Citizens Fund, jehož cílem je především posílení občanské společnosti a aktivního občanství. Program Active Citizens Fund je realizován v rámci Fondů EHP a Norska 2014 – 2021. V České republice jej spravuje Konsorcium, které tvoří Nadace OSF, Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Skautský institut.

For English info, click here