Skautský institut v Rybárně

Už dlouho chceme rozjet prostor, v němž naplno ožije jeden z principů skautské výchovy: Učím se tím, že to dělám. Máme proto velkou radost, že se nám podařilo s Městskou částí Praha 1 vyjednat výpůjčku Rybářského domečku právě pro tento účel. Budeme rádi, když podpoříte naši Kampa(ň) na Hithitu, jen tak budeme moc otevřít co nejdřív!

Chceme vytvořit smysluplný a dlouhodobě udržitelný prostor s neotřelým programem. Přejeme si otevřít místo, na které se budou rádi vracet obyvatelé Kampy, účastníci programů i široká veřejnost. Našim návštěvníkům chceme poskytnout prostor a zkušenosti, které jim umožní rozvinout jejich dovednosti a prožívat radost z tvoření vlastníma rukama.

Jádro projektu tvoří sdílené a rukodělné dílny a výtvarný ateliér. Objekt by měl také sloužit jako společenské a kulturní centrum s jednoduchým bistrem, které poskytne příjemné zázemí všem aktivitám. Spolu s Rybárnou se na Kampě otevře dětský koutek, návštěvníci se mohou těšit na workshopy, přednášky i neotřelý kulturní program.

PODPOŘTE ROZJEZD PROJEKTU!

Vyberte si jednu z mnoha odměn na Hithitu a pomozte nám tak co nejrychleji vybavit a otevřít celý dům!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na rybarna@skautskyinstitut.cz.

Chci na Hithit!

Pokud chcete dostávat novinky (nejen) o Rybárně mailem, zanechte nám níže svou adresu.