Mám zájem!

Pronajmi SI kancelář

Skautský institut se díky spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy od května 2024 stará i o kancelářské prostory v komplexu budov na Staromáku, kde sídlí více než dvě desítky prospěšných organizací. Ve fyzickém prostoru tu chceme vytvářet zajímavé a inspirativní prostředí s příležitostmi k prolínání činnosti různých organizací a setkávání odborníků, říkáme tomu SI HUB. Chcete se přidat? Aktuálně máme několik volných kanceláří!

Co je volné?

Máme k dispozici kanceláře o velikosti 16,8-29,7 metrů čtverečních, nacházejí se v 1. a 3. patře (112 - 19 m², 121 - 30 m², 313 - 23 m², 315 - 17 m²). Nájemné je ve výši 605 Kč/m²/měsíc.
Co je v ceně? Nájemné, vyúčtovatelná záloha za služby a další poplatky (péče o rezidenty, správa, údržba a úklid sdílených prostor, aj.).

Mám zájem!

Náš příběh

Na Staromáku fungujeme téměř dekádu. Každoročně pořádáme 400 vzdělávacích a kulturních akcí pro veřejnost, prostor včetně oblíbené kavárny navštěvují tisíce lidí každý měsíc.
Od roku 2017 zde fungovalo Pražské kreativní centrum (PKC), na které nyní volně navazujeme. Od května 2024 totiž spravujeme celý blok radničních domů na Staromáku včetně rozsáhlých kancelářských prostor a hledáme co nejfunkčnější a nejudržitelnější provozní model celého komplexu.
Víme, že chceme vytvářet zajímavé a inspirativní prostředí s příležitostmi k prolínání činnosti různých organizací a setkávání odborníků. Chceme jít do hloubky v aktuálních společenských tématech a zvát do nich co nejvíce i veřejnost.

Dlouhodobí nájemci získají

• 1

kancelářské zázemí a navazující služby zajišťované Skautským institutem

• 2