SI NA STAROMÁKU

Oáza klidu v samém centru Prahy. A každý měsíc také místo konání desítek akcí, které jsou zdarma přístupné široké veřejnosti.

Dnes je otevřeno: 9-22

Zítra: 9-22 Otevírací doba

PO: 9-22
ÚT: 9-22
ST: 9-22
ČT: 9-22
PÁ: 9-22
SO: 10-21:30
NE: 12-17:30

Aktuální program

👉 Chceš u nás pracovat?

🟢 Ambasador/ka vzdělávacích programů

Hledáme člověka, který bude mít na starost rozvoj našich vzdělávacích programů v regionech.

💪 Jdeš do toho?

🟢 Projektový manažer / projektová manažerka pro Komunitní centrum Svitlo

Sháníme parťáka, který nám pomůže finančně a administrativně řídit naše komunitní centrum a dohlédne na jeho projekty.

💪 Jdeš do toho?

Rezervace místností:

zasedačka René - 109

klubovna Antonín - 105

sál Studio - 122

sál Minuta - 125

klubovna Benjamin - 106

zasedačka Maják - 302

sál Popelka - 219

zasedačka Otýlie - 222

zasedačka Kajuta - 202

klubovna Vlasta - 317

Čítárna

Abychom mohli udržovat náš veřejný prostor otevřený po celé dny a týdny, provozujeme v něm i kavárnu s občerstvením (a pivem). V létě můžete posedět i na venkovním dvorku a pavlačích, v zimě zase dát legendární svařák.

prohlédnout menu

Jak nás najdete?

Sídlíme na adrese Staroměstské náměstí 4/1. Společně s dalšími institucemi jsme součástí Pražského kreativního centra, bloku "radničních domů" mezi Malým náměstím a náměstím Franze Kafky.

Pronájem místnosti si můžete objednat přes rezervační formulář, v případě dotazů kontaktujte Ninu na mailu.

Martině
pište, pakliže máte zájem uspořádat u nás program pro veřejnost, nebo chcete do našeho programu vnést nějaký svůj námět.

Ve věci ztrát a nálezů nebo jiných provozních záležitostí spojených s kavárnou kontaktujte Lauru, ve všední dny mezi 10 a 18h též k dispozici na telefonu. Rezervace na stoly neděláme.

Díky za pochopení!

Nina Votočková - Nyna

rezervace místností

Martina Hakenová