SI na Staromáku

pondělí a čtvrtek: 14 - 0 hodin

ostatní dny: 14 - 22 hodin

Možnosti pronájmu

Naše prostory si můžete také rezervovat pro vlastní akci, setkání nebo poradu - k dispozici jsou prostory od kluboven pro 12 lidí po sály pro 50. Rezervujte na mailu rezervace@skautskyinstitut.cz nebo na čísle +420 604 560 470.

Informace o dostupných místnostech včetně fotografií najdete zde.

1. Pravidelné programy

Hledáme Dream Job

EGO x ECO

Média v měnícím se světě

EU±

EDUpoint Eduinu

Programy, které již dále nepokračují: Peníze a/nebo život?, Myslet (na) přírodu, Příhody pražské přírody.

Pokud máte nápad na program nebo kontakt na zajímavého hosta, rádi o tom uslyšíme! Ve věcech programu pište na staromak@skautskyinstitut.cz, nebo volejte na číslo 732947509.

Doprovodná hra ve městě pro návštěvu oddílu

Do Skautského institutu můžete přijet s oddílem ve všední den i o víkendu.

Máme pro vás připravenou doprovodnou hru, která vás provede po skautsky zajímavých místech v centru Prahy. Více o hře zjistíte tady.