Komunitní centrum Svitlo

Místo pro všechny, kteří jsou otevřeni komunikaci, novým známostem a spolupráci. Vytvoříme otevřený prostor pro všechny: nově příchozí i místní. Prostor v centru Prahy, který spojuje.

Dnes je otevřeno: není

Zítra: není Otevírací doba

PO: 10-19
ÚT: 10-19
ST: 10-19
ČT: 10-19
PÁ: 10-19
SO: není
NE: není

Українською тут

JAK NÁS NAJDEŠ?

Nacházíme se v samém centru Prahy, v blízkosti radnice na Staroměstském náměstí. Dostanete se k nám vchodem z Malého náměstí 4/1. Sídlíme ve Skautském institutu ve druhém patře, v místnostech 209-211.

MŮŽEŠ PŘISPĚT

Vypořádávání se s touto krizí je běh na dlouhou trať a my chceme pomáhat v co největším objemu a co nejdostupněji. Už v tom s námi jede celá řada skvělých partnerů. Podpořit nás můžete na Darujme, nebo napište řediteli na milos.riha@skautskyinstitut.cz!

Kdo za tím stojí?

Olha Cherepiuk

Vedoucí komunitního centra Svitlo | Керівник комунікативного центру Svitlo

Roman Fedoryshyn