Komunitní centrum Svitlo

Zázemí pro všechny, kteří chtějí nalézt společnou řeč. Otevřená klubovna pro nově příchozí i domácí. 1000 m² v centru Prahy, které propojují.

Dnes je otevřeno: 11-19

Zítra: 11-19 Otevírací doba

PO: 11-19
ÚT: 11-19
ST: 11-19
ČT: 11-19
PÁ: 11-19
SO: není
NE: není

Українською тут

Chceš se zapojit?

Aktuálně hledáme především lektory českého jazyka a organizátory programu pro děti a mládež. Máš chuť spolupracovat? Napiš na svitlo@skautskyinstitut.cz!

Veškeré aktuální dění můžeš sledovat ve veřejné facebookové skupině (primárně česky) nebo na Telegramu (primárně ukrajinsky). A existuje také ukrajinská verze tohoto webu, kdybys ji chtěl*a někomu poslat.

Nejbližší program zde

BUĎ U TOHO

Otevřeno je každý všední den od 11 do 19 hodin a v tomto čase můžete přijít a využít:
studovnu, ve které kromě wi-fi a klidného místa k práci či studiu můžete využít i erární notebooky
klubovnu pro mládež, na jejíž podobě a programové náplni se můžeš přímo podílet
kuchyňku vybavenou vším, co můžeš potřebovat k přípravě sváči
dětský koutek, který je celodenně k dispozici a od 15 do 19 hodin je zde zajištěno i hlídání

JAK NÁS NAJDEŠ?

Sídlíme v samém centru Prahy, v radničním bloku na Staroměstském náměstí. Dostanete se k nám buď samostatným vchodem z Malého náměstí 9/5, nebo skrze Skautský institut na Staromáku - na konci druhého patra.

MŮŽEŠ PŘISPĚT

Vypořádávání se s touto krizí bude běh na dlouhou a my chceme pomáhat v co největším objemu a co nejdostupněji. Už v tom s námi jede celá řada skvělých partnerů. Podpořit nás můžete na Darujme, nebo napište řediteli na milos.riha@skautskyinstitut.cz!

Chci podpořit činnost

Kdo za tím stojí?

Olha Cherepiuk

vedoucí komunitního centra Svitlo