Skautský institut
v Plzni

Jsme SI v Plzni. Vytváříme místo setkávání pro mladé i starší, skauty i neskauty. Tvoříme komunitu. Záleží nám na Plzni. Zajímají nás témata občanské aktivity, veřejného prostoru, lidských práv či historie skautingu. Buď toho všeho součástí. Přijď na nějakou z našich akcí, nebo se přidej k nám do týmu!

SI na Americké

Od září 2019 máme skvělý vlastní prostor v prvním patře domu na Americké 29. Tady se odehrává náš veškerý program. Tak se někdy zastav.

Program

Pro širokou veřejnost chystáme přednášky, workshopy, zpívané, vycházky, kurzy, snídaně a mnoho dalšího. Informace o programu najdeš na facebooku nebo instagramu.

Náš program se točí kolem tématu Změna. Často ji ani nevnímáme, ale můžeme ji vidět všude. Je tajemná, abstraktní. Právě její uchopení, poznání a přemýšlení nad ní nás tolik fascinuje.

pronajmi si

Náš prostor si můžete vypůjčit pro svůj program.

K dispozici projektor, plátno, reproduktory, flipchart. K tomu 2 stoly a až 30 židlí.

Místnost lze uzpůsobit k různým příležitostem – poradám, přednáškám, workshopům či diskuzím.

více o pronájmech

Náš tým