Skautský institut v Plzni

Jsme SI v Plzni. Vytváříme místo setkávání pro mladé i starší, skauty i neskauty. Tvoříme komunitu. Záleží nám na Plzni. Zajímají nás témata občanské aktivity, veřejného prostoru, lidských práv či historie skautingu. Buď toho všeho součástí. Přijď na nějakou z našich akcí, nebo se přidej k nám do týmu!

Přidej se k nám do týmu!

SI v Prokopově 25!

Na začátku roku 2023 jsme se díky spolupráci s Diakonií Západ přestěhovali do nových prostor. Výsledkem spolupráce je slunný byt v prvním patře, kde najdete přednáškovou místnost, kompletně vybavenou kuchyň a relaxační terasu.

Program

Pro širokou veřejnost chystáme přednášky, workshopy, zpívané, kurzy a mnoho dalšího. Informace o programu najdeš na facebooku nebo instagramu.V současné době se snažíme o metodickou a programovou podporu skautingu v Plzni. Pokud chcete, abychom vašemu oddílu či družině připravili program na míru vyplňte následující formulář.

Chci program!

pronajmi si

Náš prostor si můžete vypůjčit pro svůj program.K dispozici je v přednáškové místnosti projektor, plátno, reproduktory a flipchart. Pro účely porad je zde kulatý stůl kam si pohodlně sedne 12 lidí, dvě sedací soupravy a 25 skládacích židlí. V kuchyni pak další dva stoly, rychlovarná konvice, mikrovlnka. Relaxační terasa je vybavena sedacími vaky a kobercem.

více o pronájmech

Náš tým

Tereza Chrvalová - Chrvi

garantka SI v PlzniMartin Pavlov - VlasyčAdam Jaško - OkšajJana Klailová – Ája

grafika a sítěTereza Berková – Treska

fotografka