Skautský institut v Plzni

Změny ve společnosti, komunikaci, přírodě, ale ve skautingu samotném se dějí právě teď. Buď jejich součástí!

SI na Americké

Jsme SI v Plzni. Máme skvělý prostor v prvním patře domu na Americké 29. Tak se někdy zastav.

Program

Pro širokou veřejnost chystáme přednášky, workshopy, zpívané, vycházky, kurzy, snídaně a mnoho dalšího. Informace o programu najdeš na facebooku nebo instagramu.

Náš program se točí kolem tématu Změna. Často ji ani nevnímáme, ale můžeme ji vidět všude. Je tajemná, abstraktní. Právě její uchopení, poznání a přemýšlení nad ní nás tolik fascinuje. Zkusili jsme si ji trochu přiblížit a z nepřeberného množství námětů vybrat ty, které nám přijdou důležité a zajímavé.

pronajmi si

Náš prostor si můžete vypůjčit pro svůj program.

K dispozici projektor, plátno, reproduktory, flipchart. K tomu 2 stoly a až 30 židlí.

Místnost lze uzpůsobit k různým příležitostem – poradám, přednáškám, workshopům či diskuzím.

více o pronájmech