Sdílená kancelář pro neziskovky

Nabízíme pronájem kanceláře/coworkingu pro neziskové organizace a organizace, které se pozitivně podílí na utváření veřejného prostoru. Kancelář si pronajmete na konkrétní den (či dva) v týdnu.

Vybavení

K dispozici je zde kuchyňka s ledničkou a rychlovarnou konvicí, mikrovlnka, tiskárna, dva pracovní stoly a kancelářské židle, skládací stůl a židle pro práci dalších lidí v týmu, odpočinkový koutek s křesílky, toaleta a pro každou organizaci skříňka.

V případě organizování nějaké konference či přednášky můžete využít pronájem našeho sálu či klubovny za výhodnější cenu.

Přijďte se podívat

Pokud máte o pronájem zájem, domluvte si schůzku k prohlídce (či rovnou k podepsání smlouvy). Stačí nám napsat e-mail na brno@skautskyinstitut.cz, nebo zprávu na Facebooku.

Cena za pronájem 1 dne v týdnu je 1 800 korun/měsíc.