Sdílená kancelář pro neziskovky

Nabízíme pronájem kanceláře/coworkingu pro neziskové organizace a organizace, které souzní s našimi hodnotami. Kancelář je možné pronajmout na konkrétní den (či dny) v týdnu. Aktuálně je k dispozici hlavně pondělí, čtvrtek a pátek.

Vybavení

K dispozici je zde kuchyňka s ledničkou a rychlovarnou konvicí, mikrovlnka, tiskárna, dva pracovní stoly a kancelářské židle, skládací stůl a židle pro práci dalších lidí v týmu, odpočinkový koutek s křesílky, toaleta a pro každou organizaci skříňka.
Místnost je vybavena internetem (500/50) s možností připojení přes wifi i přes zásuvku.

V případě organizování nějaké konference či přednášky můžete využít pronájem našeho sálu či klubovny za výhodnější cenu.

Přijďte se podívat

Pokud máte o pronájem zájem, domluvte si schůzku k prohlídce (či rovnou k podepsání smlouvy). Stačí nám napsat e-mail na brno@skautskyinstitut.cz, nebo zprávu na Facebooku.

Cena za pronájem 1 dne v týdnu je 2 000 korun/měsíc včetně DPH.