Klubovna
v 1. patře

Menší místnost v prvním patře domu. Ideální je pro setkání 10 – 20 lidí (záleží na rozložení židlí). U klubovny je vlastní sociální zařízení a čajová kuchyňka s rychlovarnou konvicí.

SU k pronájmu

V patře domu máme klubovnu (přístup není bezbariérový). Součástí vybavení jsou stoly, židle, popisovatelná tabule a flipchart, projektor a plátno. V celém domě je wi-fi.

Podle rozložení židlí (a komfortu) se do klubovny vejde:
• až 20 míst k sezení pro přednášku ("divadelní uspořádání"),
• až 12 míst k sezení kolem stolů (lze případně navýšit na 16 donesením dalšího stolu ze sálu),
• až 16 míst k sezení do kroužku (naprosté maximum je 20, ale to už se v místnosti nedá hnout a horko těžko se vejde dataprojektor).

Cena standardního pronájmu klubovny je 250,-/h, pro neziskové organizace 188,-/h (sleva 25 %) a pro Junák - český skaut 100,-/h (sleva 60 %).

rezervace klubovny