Rezervuj si Rybárnu

V nových prostorách Skautského institutu v Rybárně můžete i vy mít svou poradu, seminář nebo workshop. K dispozici je náš velký sál a jednotlivé tvůrčí dílny.

Podmínky pronájmů

Všechny místnosti si můžete rezervovat každý den od 10. do 22. hodin, u velkého sálu poslední 4 hodiny (tzn. 18-22) však až po 20. dni měsíce předchozího z důvodu vyhrazených změn v našem programu.
U rezervace dílen se autmaticky rezervuje pracovní místo, nikoliv celý prostor. V případě zájmu o uzavření celé dílny výhradně pro Vaše účely nás prosím kontaktujte emailem. Ceny jedntolivých rezervací budou upřesněny písemně po specifikaci konkrétních požadavků.

Místnosti

Velký sál - variabilní prostor vhodný pro kreativní činnosti, ale i firemní porady, či kulturní akce čítající do 50 osob.
Fotokomora - sklepní prostor s vybavením potřebným k vyvolávání fotografií.
Keramická dílna - místo s pecí a hrnčířským kruhem.
Těžká dílna - prostor obsahující potřebné stroje a nářadí pro práci se dřevem a kovovým materiálem.
Audiovizuální dílna - prosvětlený, variabilní prostor s pomůckami pro fotografování. V místnosti nechybí ani hudební nástroje a přístroje vhodné k hudební postprodukci.
Dětský klub - prostor, ve kterém spolek Kamparta každý všední den od 15. do 19. hodin pořádá rozličný dětský program. Ve zbývajícím čase zde lze uspořádat neformální schůzku, či přátelské posezení.

Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na týdenní či denní, úplně vpravo pak vybrat, které místnosti chcete mít zobrazené.

Chcete rezervovat?

Vojtěch Kordovský