Rezervuj si Rybárnu

V nových prostorách Skautského institutu v Rybárně můžete i vy mít svou poradu, seminář nebo workshop. K dispozici je náš velký sál a jednotlivé tvůrčí dílny.

Podmínky pronájmů

Všechny místnosti si můžete rezervovat každý den od 10 do 22 hodin, u velkého sálu jsou poslední 4 hodiny do 20. dne předcházejícího měsíce rezervovány pro veřejný program.
U rezervace dílen se automaticky rezervuje pracovní místo, nikoliv celý prostor. V případě zájmu o uzavření celé dílny výhradně pro Vaše účely nás prosím kontaktujte emailem. Ceny jednotlivých rezervací budou upřesněny písemně po specifikaci konkrétních požadavků.

Rybárna - Velký sál

Rybárna - Audiovizuální místnost

Rybárna - Temná komora

Rybárna - Keramická dílna

Čistá dílna

Rybárna - Špinavá dílna

Kavárna

Rybárna - Dětský klub

Rezervuj SI!

Zde se můžete podívat na obsazenost všech místností v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na týdenní či denní, úplně vpravo pak vybrat, které místnosti chcete mít zobrazené.

Chcete rezervovat?

Vojtěch Kordovský