Program v Rybárně

Naše programy jsou primárně cílené na dospívající mládež a střední generaci, vítáme ale všechny, kteří si rádi vyzkouší řemeslo, uměleckou techniku nebo pohybovou aktivitu. Mimoto si můžete v našich bohatě vybavených dílnách na Kampě opravit něco starého nebo vytvořit něco nového.

Aktuální program

DÍLENSKÝ ČTVRTEK

čtvrtek / 15:00-19:00
Vyrábíš štendr, stůl nebo židli a nemáš prostor nebo nářadí? Chceš se přiučit něco nového, potřebuješ přetvořit staré oblečení nebo hledáš zkušebnu, kde to můžeš rozjet na plné obrátky? Chybí ti nádobí a rád/a by sis nějaké vlastnoručně vyrobil/a? Pak jsou tu pro tebe dílenské čtvrtky! Každý čtvrtek je v Rybárně ve vyhrazeném čase k dispozici náš dílenský, který tě dílnami rovnou provede. Své místo nemusíš rezervovat dopředu, tak jako v ostatních dnech v týdnu, stačí pouze přijít, říct, jakou dílnu potřebuješ a můžeš tvořit. Kromě samotného prostoru máš rovnou k dispozici i dílenského, s nímž můžeš konzultovat svoje projektky a který ti všechno v dílnách vysvětlí, takže se nemusíš bát, že bys něco neuměl*a.

Hodina v dílně stojí 150 Kč + zaplatíš použité materiály, které se liší podle toho, v jaké dílně budeš, ale většinou to bývá kolem 100 Kč (u keramiky navíc ještě 100 Kč za výpal).

Jaké dílny máme k dispozici včetně dostupného vybavení se dozvíš tady.

Chcete si rezervovat místnost pro vlastní program?

Naše dílny, fotokomora i velký sál mohou posloužit pro nejrůznější akce a setkání. Pokud máte zájem o rezervaci, prohlédněte si více zde.

Vše o rezervacích