Podpoř SI v Hradci

Líbí se ti naše aktivity a rád by jsi je podpořil? Není nutné nás podporovat pouze aktivní účastí, podpořit naše akce můžeš i finančně, stačí si vybrat částku a poslat nám ji na účet. Zároveň nám můžeš dát vědět, na co nám danou částku posíláš a nebo vybereme dle našeho nejlepšího svědomí sami a zkusíme tak vylepšit naše akce a nebo třeba přidáme další. Myšlenek máme samozřejmě spoustu. Následující QR kód je nastaven na 100 korun, které nám jednorázově můžeš poslat na naši podporu na účet Okresní rady junáka KHK.

Finanční podpora

Číslo účtu na kterém rádi přijmeme příspěvek je 2600321659/2010 (Fio Banka). Variabilní symbol prosíme vyplňte 4242002. Děkujeme
[podpora]
V tomto seznamu je uvedeno pouze poslední 15 přispěvatelů. Každému kdo nám přispěl mnohokrát děkujeme. Pokud nechcete být uvedeni v tomto veřejném seznamu, ozvěte se nám a my obratem jméno odstraníme.

Materiální podpora

Pokud nám nechceš posílat přímo peníze, určitě uvítáme i podporu materiální. V současné chvílí scháníme především:
- konvice na kávu
- konvice na čaj


Máš návrh co nám nabídnout? Ozvi se nám na email - kde ti rádi sděllíme i další informace

Poptat emailem

Když ruka promluví

V roce 2023 byl Skautský institut v Hradci podpořen v rámci programu Active Citizens Fund. Cílem našeho projektu je zejména podpora neslyšící komunity v Hradci Králové, nabídka přednášek tlumočených do českého znakového jazyka a propojování této komunity s dalšími návštěvníky našich akcí.

Více informací o projektu