SI v Hradci

To je příležitost pro setkání, poznání nových lidí, zkoušení nových věcí

Pítrs a Márdi z Vypsané fixy hrají i pro neslyšící

Z Pardubic nám přijedou zahrát Pítrs a Márdi z Vypsané fixy, koncert bude tlumočen do uměleckého ČZJ brněnskou skupinou Hands Dance. Ale pozor, akce je nejen pro neslyšící.
Koncert začíná besedou s neslyšícími a tlumočníky. Pokud tedy chceš vědět jaké to je žít v ČR jako neslyšící, nebo jaké to je živit se jako tlumočník? Co jsou rizika této práce a kde se vůbec dá studovat tlumočnictví? Budeme rádi, když s námi přijdeš i na besedu.Přijď si užít tento neuvěřitelný zážitek a hlavně písničky Vypsané Fixy na živo v legendárním hradeckém AC klubu.

Začátek besedy 17:30
Začátek koncertu 19:00

Zakoupit vstupenku

Zavítej k nám

Na události našeho SI je vítána široká veřejnost, nejde tedy pouze o skautskou věc. Skautský institut funguje pravidelně každé druhé pondělí v měsíci. Mimo to budou probíhat i jiné akce. Určitě nezapomeň sledovat alespoň jeden z našich komunikačních kanálů. Vyber si a doraž na akci, která tě zaujme.

Sleduj naše dění na svém emailu

Prohlédni si i další fotky z akcí

Přijď se podívat

[googleCalendar]

Rezervace místa je povinná na každou akci o kterou máš zájem. Vstupné je zpravidla dobrovolné, pokud není uvedeno jinak v detailu akce.

🧏 Program označený tímto znakem, je tlumočen také z/do znakového jazyka. 🧏

Rezervace místa

Náš tým

Martin Švanda

Garant SI v Hradci

Brajgl

Ochočený fotograf

Skippy - Radka Náhlovská

Dramaturgie

Zipi - Zdeňka Trummová

Trnka - Kamča Linhartová

Propagace

Profesor - Štěpán Tylš

Grafika

Želva - Denisa Broukalová

Koordinátor dobrovolníků

Vymysli si

Máš nápad na zajímavý program a potřebuješ pomoci s jeho realizací? Skautské forum v Hradci je otevřená platforma pro každého aktivního jedince v Hradci Králové a okolí. Nabízíme prostor pro seberealizaci, náš program tak může ovlivnit každý z vás. A jako bonus získáš partu kamarádů, která do toho půjde s tebou.

Přidej se k nám
Prohlédněte si první tři měsíce našeho fungování v krátkém videu REWIND 2022
Ohlédnutí za rokem 2022
Cesta od autobusové zastávky Adalbertinum do Centra uměleckých aktivit, kde probíhá většina našich akcí