Zápisník spokojeného učitele

Chceme se s Vámi podělit o užitečný nástroj, který nabízí příležitost reflektivní formou průběžně pracovat s tématy setkání: time managementem, mindfulness a wellbeingem vzdělavatelů. Zápisník doporučujeme vytisknout a využívat jako celek, nebo si vybrat jen některé jeho části, které s vámi v danou chvíli nejvíce rezonují. Na tomto odkazu se dostanete zdarma ke stažení pdf, a taky nabízíme za 460 Kč (+ případné poštovné) zaslání Zápisníku v papírové podobě.

Chci papírový zápisník!

Zápisník vznikl na základě šesti setkání s 50 pedagogy a pedagožkami z celé České republiky. Společně jsme objevovali témata efektivního nakládání s časem, všímavosti k sobě i žákům a podpory spokojenosti ve třídě i celé škole. Zúčastněné učitele v práci s tématy metodicky a facilitačně podpořila psycholožka Vlaďka Straková a metodičky Skautského institutu Zuzka Hájková a Veronika Uhlířová.

Líbí se vám Zápisník? Máte k němu nějakou otázku či komentář? Obraťte se na nás!

Veronika Uhlířová

vedoucí tvůrčí skupiny SI kabinet