Reflektuj SI

V rámci projektu Reflektuj SI jsme se zaměřili na učitele a jejich spokojenost. Během šesti setkání jsme se potkali s 50 pedagogy a pedagožkami z celé České republiky a společně objevovali témata efektivního nakládání s časem, všímavosti k sobě i žákům a podpory spokojenosti ve třídě i celé škole. Výsledkem je mimo jiné Zápisník spokojeného učitele, který nabízíme ke stažení. Zúčastněné učitele v práci s tématy metodicky a facilitačně podpořila psycholožka Vlaďka Straková a metodičky Skautského institutu Zuzka Hájková a Veronika Uhlířová.

Zápisník ke stažení

Zápisník spokojeného učitele

Podělit se s vámi chceme také o Zápisník spokojeného učitele, který nabízí příležitost reflektivní formou průběžně pracovat s tématy jako je time management, mindfulness a wellbeing vzdělavatelů. Zápisník doporučujeme vytisknout a využívat jako celek, nebo si vybrat jen některé jeho části, které s vámi v danou chvíli nejvíce rezonují. Na tomto odkazu se dostanete zdarma ke stažení pdf, a taky nabízíme za 460 Kč (+ případné poštovné) zaslání Zápisníku v papírové podobě, jak ji vidíte na obrázku.

Chci papírový zápisník!

Infografiky do kapsy

Výsledkem setkání jsou tři infografiky, které si můžete stáhnout a které vám mohou sloužit jako inspirace.

Infografiky ke stažení

Líbí se vám Zápisník? Máte k němu nějakou otázku či komentář? Obraťte se na nás!

Zuzana Hájková

metodička