Skautský institut v Turnově

Kudy k nám

Naše základna se nachází na skautském “Ostrově” v Turnově. Dostanete se k nám z ulice Koňský trh. Většina programů probíhá venku nebo v našem zázemí v “Salónu” (první budova, kterou vidíte, když vejdete na Ostrov).

Program

Diskuze o tom, co nás pálí. Přednášky o všem, co nás zajímá. Výroba toho co se hodí. Hraní toho, co nás baví.
Kdo jsme a co chystáme najdete na našem Facebooku nebo Instagramu.
Počet míst na akcích je omezený, proto je potřeba rezervovat si své místo ve formuláři.

Rezervace na nejbližší akce

O nás

Vytváříme prostor pro setkávání skautů i neskautů, aktuálních členů i těch bývalých. Jsme parta mladých lidí z turnovského skautského střediska, která chce trávit smysluplně svůj volný čas a takovou možnost dát i lidem ve svém okolí. Jsme různorodá skupina, kde každý má jiné zkušenosti i zájmy, díky čemuž náš program pokrývá všemožná témata i dovednosti. Spojuje nás ale nadšení a zájem o dění okolo nás.
Shodli jsme se na tom, že nám v Turnově chybí prostor se smysluplným programem, kam se mohou skauti i neskauti společně ve volných chvílích vydat a propojit takto tyto dva světy. Rádi bychom překročili hranice Ostrova a zároveň otevřeli jeho brány veřejnosti.
Proto je téma naší činnosti „spojení“, což souvisí s naším heslem Otevřeme brány Ostrova.

Chceš patřit mezi nás?

Budeme rádi, když obohatíš a rozšíříš náš tým a pomůžeš nám tvořit SITU! Napiš nám na náš Facebook, Instagram, nebo se nás neboj oslovit na některé z akcí, které pořádáme.