Skautský institut v Liberci

Skauting není jen pro děti. V Skautském institutu v Liberci najdete zajímavé přednášky, workshopy a kulturní akce pro mladé i starší.

Program

Co mají společného Baden-Powell, Václav Havel a Mahátma Gándhí? Všichni byli inspirováni skautskými hodnotami. Navštivte akce Skautského institutu v Liberci! Co chystáme a jaké akce už proběhly najdete na našem Facebooku nebo Instagramu.

Aktuální program

O nás

Jsme skupina mladých lidí se vztahem ke skautingu, jejichž životní dráhy se protnuly v kotlině mezi Ještědem a Jizerkami. Spojuje nás zájem o přírodu, kulturu a skauting. Chceme dělat akce pro podobně zaměřené skauty i neskauty, kteří v Liberci a okolí žijí, studují, pracují nebo v něm tráví volný čas, a vytvářet přátelské společenství plné příležitostí pro vzájemnou inspiraci. Budete u toho s námi?

Přidej se k nám!

Tým

Hana Šteklová - Tlap

Garantka SI v Liberci

Jakub Kindermann - Datel

Propagace

Nikola Kadeřábková

Ekonomka

Jan Kocman - Kocik

Zázemí

Martin Dudl - Dadly

Zázemí

Kontaktuj nás!

Chcete se dozvědět více o našich akcích nebo projektech? Máte nápad na spolupráci nebo podporu? Neváhejte nás kontaktovat na liberec@skautskyinstitut.cz!