Skautský institut v Budějcích

Jsme (byli jsme) fórum Skautského institutu v Budějcích.

Sousedství

Téma, kterým jsme se zabývali, bylo Sousedství. Kdyby ses do toho chtěl*a pustit ty, můžeš z toho cokoli převzít, nebo začít úplně jinak.
A jak jsme to chápali my? Společně sdílíme kousek místa na naší planetě. Potkáváme se každý den. Na chodníku cestou do práce nebo školy, v parku při sportu, v kavárně při západu slunce. Nežijeme ale jen vedle sebe, žijeme tu společně. Co můžeme dělat, aby se nám spolu žilo dobře? Čím je právě ten náš kousek Země zvláštní? Je přirozené, že nám právě náš domov leží na srdci. Chceme, aby se nám v něm žilo hezky. Pojďme se společně zajímat o náš domov.

Není řada na tobě?

Zájemci už jsou, na plnohodnotný restart to zatím nestačí. Chceš přidat ruku k dílu? Stačí vyplnit formulář a věci se i díky tobě mohou dát do pohybu!

Jdu do toho