Skautský institut v Budějcích

Jsme fórum Skautského institutu v Budějcích.

Sousedství

Sousedství, sdílení, komunita. Společně sdílíme kousek místa na naší planetě. Potkáváme se každý den. Na chodníku cestou do práce nebo školy, v parku při sportu, v kavárně při západu slunce. Nežijeme ale jen vedle sebe, žijeme tu společně. Co můžeme dělat, aby se nám spolu žilo dobře? Čím je právě ten náš kousek Země zvláštní? Je přirozené, že nám právě náš domov leží na srdci. Chceme, aby se nám v něm žilo hezky. Pojďme se letos zabývat právě tím, co je nám, Jihočechům, tak blízké. Tím, co tu máme společné. Pojďme se společně zajímat o náš domov.

Navštěvujte akce

SI v Budějcích zahajuje v říjnu 2020 svůj třetí rok existence. Budeme rádi za vaši přízeň na našich akcích i komunikačních kanálech facebooku a instagramu, kde se také dozvíte aktuální informace o našem programu.