SI v Brodě

O nás

SI v Brodě vznikl díky partě mladých lidí, kteří se nebáli přijmout výzvu a založit skautské fórum v Havlíčkově Brodě. Jeho cílem je propojovat skautský a neskautský svět, podporovat místní komunitu a otevírat zajímavá témata. Plánujeme různorodé akce jak formou, tak místem konání i tématy. Občas se nebojíme vyjet i do blízkého okolí. Chceme, aby naše akce měly společenský přesah a věnovaly se problémům místním, regionálním, ale i globálním.

Téma

Dnešní svět se může jevit jako rychlý a mírně chaotický. Proto je důležité se občas zastavit a Naslouchat SI, a to jak vzájemně, tak sami sobě. K tomuto ústřednímu tématu by měly směřovat i jednotlivé akce. Zároveň by fórum SI v Brodě mělo vytvořit prostor, kde si lidé budou navzájem naslouchat.

Kontaktuj nás

Chtěl/a by ses k nám přidat, doporučit nám nějaký nový námět do programu, nebo nás jinak podpořit?
Napiš nám na havlickuvbrod@skautskyinstitut.cz!

Náš tým

Filip Prokop - Benjí