Skautský institut v Benešově

Propojením veřejnosti se skauty si pomáháme k vzájemnému rozvoji. Workshopy, setkávání a další všemožné akce - to je SI v Benešově!

Přidej se k nám do týmu!

NADCHÁZEJÍCÍ AKCE:

Turnaj v Krycích jménech

28.11. od 18:00 | BÚDA Benešov

Přijďte otestovat své dokonalé spojení mysli v turnaji v Krycích jménech! Sestavte tým, nebo se přihlaste sami a my vám najdeme parťáky. Připravte se na tvorbu kreativních asociací, zábavu a dměnu pro nejlepší skupinu.

Přihlaste se jednoduše vyplněním formuláře - buď jako tým o 2-4 hráčích, nebo jako jednotlivec, kterému najdeme spoluráče.

Akce je zcela zdarma a základní herní materiál i odměna pro vítěze bude připravena. Pokud máte svá Krycí jména doma, určitě je vezměte. Jinak stačí jen dorazit a užít si skvělý zážitek!

Přihlašovací formulář

O INSTITUTU

První myšlenka Skautského institutu v Benešově přišla paralelně se vznikem roverského kmene, který má jako jeden z hlavních bodů činnosti službu veřejnosti. Rozhodli jsme se, že bychom pomocí toho, co jsme se díky skautingu naučili, rozvíjeli prostřednictvím SI i veřejnost a třeba se přiučili něčemu nazpět od ní.

Kontaktovat nás můžeš prostřednictvím emailu: benesov@skautskyinstitut.cz

Naše poslání

Skautský institut je zřízen Junákem — českým skautem. Existujeme proto, abychom pečovali o paměť skautingu, popularizovali ji a zpřístupňovali ji k bádání. Nezůstáváme ale jen u minulosti a ptáme se, jakou stopu nechává skauting na světě. Vytváříme prostor pro setkávání, debatu a hledání nových impulsů.
To se nám daří pouze díky usilovné práci desítek dobrovolníků. Rádi zapojíme i Tebe! Napiš nám na benesov@skautskyinstitut.cz, do čeho by ses rád/a zapojil/a, nebo nám pošli vlastní nápad, který bys chtěl/a spolu s námi rozvíjet.