SI třída!

Rádi byste posílili váš třídní kolektiv, ale nemáte čas či energii vymýšlet, co podniknout? Připravili jsme pro vás program SI třída!, který je navržen tak, aby se do něj mohli bez problémů zapojit i žáci s odlišným mateřským jazykem (vícejazyční žáci).

Základní info

‍👧‍👦 6.-8. třída ZŠ., v Ústeckém kraji i 1.-3. ročník SŠ.
🗓 Během celého školního roku.
🕒 4 vyučovací hodiny.
💰 Od 6 900 Kč + cestovné, podrobnosti v jednotlivých objednávacích formulářích.
📌 V tělocvičně vaší školy.
🎓 Program se neobejde bez aktivní účasti třídního učitele.

CÍLE programu

⭐ Dát žákům prostor UVOLNIT SE a ventilovat svou energii a emoce skrze fyzickou aktivitu.
⭐ Poskytnout třídě SPOLEČNÝ ZÁŽITEK v neformální a uvolněné atmosféře. Nabídnout prostor pro tmelení kolektivu.
⭐ Nabídnout příležitost zkusit si SPOLUPRÁCI s ostatními a možnost se v této dovednosti posunout.
⭐ Nechat žáky zažít partnerský přístup a RESPEKTující komunikaci ze strany lektorů.
⭐ Poskytnout UČITELI příležitost změnit svou obvyklou roli a zapojit se jako účastník.

Co z toho má učitel?

👉 Vyzkoušíte si prvky skautské výchovné metody (SVM) jako jsou učení se zkušeností, sdílení odpovědnosti, role dospělého jako průvodce.
👉 Zažijete novou roli - ať už jako aktivní účastník nebo pozorovatel.
👉 Nabídneme aktivity použitelné ve výuce (způsoby reflexe, práce s pravidly).

Máte zájem o program?

V těchto regionech vám jej mohou zprostředkovat naše lektorské týmy, stačí kliknout na ten svůj a objednat:

Metodika je k dispozici

Nemáte možnost si náš program objednat? Inspirujte se připravenými metodikami pro žáky 6.-9. ročníku ZŠ nebo 1.-4. ročníku SŠ.

Chci metodiku!

Kdo za tím stojí