Rožmitál Vespolek

Jsme parta studentů z Rožmitálu pod Třemšínem.

Chceme se setkávat

Spojuje nás chuť oživovat kulturní a komunitní život v našem malebném městě, nacházejícím se na úpatí jižních Brd. Přinášíme akce, které nám v Rožmitále chybí. Pokládáme si aktuální otázky, které se objevují ve společnosti. Chceme si připomínat důležité historické události, které se v našem městě odehrály. Díky spolupráci se Skautským institutem čerpáme nové zkušenosti a inspiraci.

Naše akce

Rádi pomáháme lidem. Vybrali jsme například staré a nepotřebné oblečení a vystavili ho v jinak nevyužitém parku ku rozebrání zdarma a neudané kousky jsme odvezli potřebným. Dále jsme se snažili propagovat v této nelehké době místní restaurace. Rádi bychom dělali různé vzdělávací besedy a setkávali se, hned jak to bude možné.