Pronájem prostor na semináře, přednášky, workshopy v Brně

Pořádáte přednášku, poradu, konferenci nebo workshop? Skautský institut v Brně je tu pro vás! Nabízíme pronájem prostor a zasedacích místností pro přednášky a besedy. Jste neziskovka (či se podílíte na pozitivním ovlivňování veřejného prostoru) a potřebujete stálé místo na práci, ale nemáte na full-time kancelář? Využijte možnosti sdílené kanceláře, kterou si dlouhodobě pronajmete na konkrétní den v týdnu.

podmínky pronájmů

Prostory si můžete rezervovat od 8.00 do 21.30 (výjimečně do 22:00, v tuto dobu však už musí být prostory vyklizené a zamčené). Bližší informace o jednotlivých místnostech najdete po rozkliknutí níže.

Všechny rezervace děláme online v rezervačním systému. Přes e-mail ani telefon rezervace nepřijímáme (co není v systému, jako by nebylo…).V krajním případě nás pro další informace můžete kontaktovat na rezervace.brno@skautskyinstitut.cz nebo na čísle +420 733 161 207 (Lucie Rusňáková).

rezervovat místnost

místnosti:

Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na týdenní či denní.