SI dárce

Za 10 let existence jsme vyrostli v instituci, která vytváří desítky pracovních pozic, spolupracuje se stovkou dobrovolníků a jejíž roční obrat činí 50 milionů korun. Komunitu lidí, entuziasmus i peníze považujeme za energii, která pomáhá uskutečňovat myšlenky a tvořit společnou věc.

Co Skautský institut dělá?

Hledáme mosty mezi skautskou výchovou a skautskými hodnotami na jedné straně, a potřebami a životním stylem současné společnosti na straně druhé. Přehled našich projektů najdete v naší výročce za rok 2022.

• 1

POŘÁDÁME desítky vzdělávacích a kulturních akcí měsíčně v 8 městech v ČR.

• 2

PROVOZUJEME Skautský archiv a pečujeme o paměť skautského hnutí.

• 3

PROVÁZÍME školy, které chtějí obohatit vyučování o skautskou výchovnou metodu.

• 4

PODPORUJEME mladé lidi, aby měnili svět k lepšímu.

• 5

POMÁHÁME skautským oddílům aktivně se zapojit do ochrany přírody ve svém okolí.

SI společenství

Podpořte Skautský institut a staňte se součástí SI společenství. Pravidelná měsíční podpora nám umožní dlouhodobě plánovat a realizovat aktivity, které pomáhají propojovat realitu současné společnosti se zkušeností a hodnotami skautingu.

DALŠÍ MOŽNOSTI PODPORY

• 1

DÁRCOVSKÁ VÝZVA - máte narozeniny, slavíte výročí nebo jiné životní jubileum? Místo oslavy a dárků můžete své přátele požádat, aby podpořili Skautský institut. Více informací, jak taková dárcovská výzva funguje, najdete zde.

• 2

STRATEGICKÁ PODPORA - zajímá Vás co děláme a rádi byste s námi spolupracovali dlouhodobě? Máte chuť podpořit Skautský institut větší částkou? Rádi s Vámi probereme všechny podrobnosti spolupráce.

• 3

VĚCNÉ DARY, SLUŽBY ZDARMA - stále se učíme a hledáme nové cesty, jak dělat věci lépe. Budeme rádi, pokud se budeme moci učit od těch zkušených. Také uvítáme hmotné vybavení nebo technologie do kanceláří a kavárenského provozu.

• 4

DOPORUČENÍ, PROPOJENÍ - víte o někom, koho by mohlo zajímat co děláme? Budeme rádi, pokud nás doporučíte dál nebo nás propojíte se zajímavým dárcem.

Partneři a dárci Skautského institutu

Děkujeme všem, kdo jste v tom s námi!

Mediální partneři

Miloš Říha - Šípek