SI na Staromáku

Co se chystá za akce?

Přijďte SI v říjnu na Staromák!

Na Jana Sokola, Adama Gebriana nebo Behavio.
Jestli má říjen nějaké téma, pak je to „Jak se nezbláznit“.
V programu najdete workshopy mindfulness, duševní zdravovědu, jógu nebo vernisáž výstavy Příběhy šílenství – výstava bude na chodbách k vidění od 9. 10. do 9. 11.

Kompletní program je zde!

Pravidelná otevírací doba:

pondělí až pátek: 9 – 22 hodin
sobota a neděle: 10 – 18 hodin

Naše prostory si můžete také rezervovat pro vlastní akci, setkání nebo poradu – k dispozici jsou prostory od kluboven pro 12 lidí po sály pro 50.

Informace o dostupných prostorech včetně fotografií najdete zde.

Rezervujte na mailu rezervace@skautskyinstitut.cz nebo na čísle 774 403 574.

Pravidelné programy na Staromáku:

EDUpoint Eduinu

Hledáme Dream Job

EGO x ECO

Média v měnícím se světě

Programy, které již dále nepokračují: Peníze a/nebo život?, Myslet (na) přírodu, Příhody pražské přírody.

Pokud máte nápad na program nebo kontakt na zajímavého hosta, rádi o tom uslyšíme! Ve věcech programu pište na staromak@skautskyinstitut.cz, nebo volejte na číslo 732947509.

Doprovodná hra ve městě pro návštěvu oddílu

Do Skautského institutu můžete přijet s oddílem ve všední den i o víkendu.

Máme pro vás připravenou doprovodnou hru, která vás provede po skautsky zajímavých místech v centru Prahy. Více o hře zjistíte tady.

Daruj SI

Pokud se vám naše činnost líbí, můžete nás podpořit dlouhodobě, nebo nám pomoci s některým z aktuálních materiálních nedostatků, které najdete na této stránce.