sál Popelka - 219

Zasedací místnost pro porady, semináře i pohybové aktivity s kapacitou 40 lidí. Místnost je ve všední dny k dispozici 8:00 a 17:30, v sobotu mezi 8:00 a 22:00 a v neděli od 9:00 do 18:00. Pokud ale máte zájem o rezervaci místnosti v jiném čase, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz a třeba najdeme možnost.

Prostorný sál ve 2. patře je vhodný k pohybu, k práci ve skupinkách okolo menších stolků, ale také k poradě u jednoho velkého stolu.
Díky tomu, že je sál orientován na druhou stranu od pavlače, vás při práci nebude nic vyrušovat.
Do místnosti se vejde až 40 lidí. V sále je dataprojektor, flipchart, 6 rozkládacích a 4 standardní stoly.
Místnost je pojmenována po jedné ze zakladatelek dívčího skautingu u nás Popelce Biliánové, více si o ní můžete přečíst zde.

Ceník místností

Zamluvte si Popelku

Rezervovat

Rezervační formulář vám zobrazí pouze dostupné hodiny, takže si hned potvrdíte, zda je termín volný. Pokud se vám nějaký čas nezobrazuje, znamená to, že si na něj rezervaci odeslal někdo jiný (pokud je v kalendáři volno a ve formuláři nedostupno, termín není volný, ale ještě se nepropsal do kalendáře). Formulář vám také vespod spočítá cenu za celou rezervaci.

Přehled obsazenosti v kalendáři:

Jak rezervace fungují?

Časté dotazy o rezervacích