Vlasta - 317

Zasedací místnost pro porady a semináře s kapacitou 10 lidí. Místnost můžete rezervovat ve všední dny a sobotu mezi 8:00 a 22:00, v neděli od 9:00 do 18:00.

Vlasta je menší zasedací místnost schovaná v chodbě ve třetím patře. Tato klubovna je ideální prostor pro menší poradu nebo setkání, v místnosti lze promítat a vejde se do ní pohodlně až 10 osob.
V klubovně je dataprojektor, plátno, whiteboard, flipchart a dlouhý stůl.
Jméno Vlasta dostala místnost po jedné ze zakladatelek dívčího skautingu u nás, Vlastě Koseové - více si o ní můžete přečíst na našem blogu.

Zamluvte si Vlastu

Rezervovat

Rezervační formulář vám zobrazí pouze dostupné hodiny, takže si hned potvrdíte, zda je termín volný. Pokud se vám nějaký čas nezobrazuje, znamená to, že si na něj rezervaci odeslal někdo jiný (pokud je v kalendáři volno a ve formuláři nedostupno, termín není volný, ale ještě se nepropsal do kalendáře). Formulář vám také vespod spočítá cenu za celou rezervaci.

Přehled obsazenosti v kalendáři:

Jak rezervace fungují?

Časté dotazy o rezervacích