SI na Staromáku

Co se chystá za akce?

28.2
Máme pro vás únorový program
20:00

V únoru budeme řešit duševní zdravovědu, crowdfunding, sexuální násilí, městskou faunu, transsexualitu a další zajímavá témata. Pomůžou nám s tím i vzácní hosté, jmenovitě Martin Loučka, René Nekuda nebo Ladislav Heryán. Více najdete v programu!

Pravidelná otevírací doba:

pondělí až čtvrtek: 12 – 22 hodin
pátek: 12 – 20 hodin
sobota a neděle: 10 – 18 hodin

Naše prostory si můžete také rezervovat pro vlastní akci, setkání nebo poradu.

Na akce je k dispozici větší sál až pro 60 lidí, Studio SI s kapacitou 50 diváků, renesanční sál vhodný pro semináře
pro 20 – 30 lidí a klubovny až pro 15 lidí.

Rezervujte na mailu rezervace@skautskyinstitut.cz nebo na čísle 774 403 574

Pravidelné programy na Staromáku

EDUpoint Eduinu

Hledáme Dream Job

Příhody pražské přírody

Média v měnícím se světě

Programy, které již dále nepokračují: Peníze a/nebo život?, Myslet (na) přírodu

Pokud máte nápad na program nebo kontakt na zajímavého hosta, rádi o tom uslyšíme! Ve věcech programu pište na staromak@skautskyinstitut.cz, nebo volejte na číslo 732947509.

Doprovodná hra ve městě pro návštěvu oddílu

Do Skautského institutu můžete přijet s oddílem ve všední den i o víkendu.

Máme pro vás připravenou doprovodnou hru, která vás provede po skautsky zajímavých místech v centru Prahy. Více o hře zjistíte rozkliknutím nadpisu.

Daruj SI

Pokud se vám naše činnost líbí, můžete nás podpořit dlouhodobě, nebo nám pomoci s některým z aktuálních materiálních nedostatků, které najdete na této stránce.