SI Tříďas

Seminář pro učitele*ky, kterým záleží na zdravém klimatu třídy.

🗓 26. dubna 2024, 9:00 - 17:00
🏠 ZŠ Vinařská, Vinařská 1016/6, Ústí nad Labem
💰 2 900 Kč 500 Kč díky podpoře Nadace České spořitelny
✅ Registrace je možná do 23. dubna.

Registrovat se

Po zaplacení se vám ozveme s upřesňujícími dotazy, aby seminář mohl proběhnout přesně podle vašich očekávání.

Co nás společně čeká?

●   Seznámíme se s hotovou dramaturgií programu SI TŘÍDA a s jeho jednotlivými aktivitami.
●   Prožijeme celý program na vlastní kůži, abychom zjistili, jaké dopady mohou mít jednotlivé aktivity na naše žáky.
●   Budeme se metodicky vracet k jednotlivým hrám a přemýšlet, jaké konkrétní cíle naplňují a čím nám pomáhají vytvářet podmínky pro zdravé klima třídy.
●   Seznámíme se se základními principy pro práci s třídním kolektivem: reflexe, vybrané prvky skautské výchovné metody (SVM), bezpečné prostředí a respektující komunikace.
●   Rozebereme kazuistiky z realizací programu a společně nastíníme možná řešení.
●   Pojmenujeme si přínosy programu SI TŘÍDA, představíme si variace aktivit (jiné časové dotace, variace do třídnických hodin).

CHCI OBJEDNAT PRO SBOROVNU

Nehodí se vám termín? Rádi byste školení absolvovali hromadně v pohodlí školy a bez dojíždění? Rádi za vámi přijedeme a proškolíme celou vaší sborovnu.

💰  od 18 000 Kč (bez DPH) - cena je navýšena o materiál dle počtu účastníků, cestovné a čas lektorů na cestě dle lokality. Přesnou kalkulaci rádi zašleme na základě upřesnění.
🗓 termín dle dohody
🏠 u vás ve škole - potřebujeme velký prostor (např. tělocvična), za hezkého počasí rádi využíváme i venkovní prostor
👤 Max. počet účastníků 20

Chtěli bychom to zkusit