Podpořte nás

V některých projektech a při některých našich činnostech zjišťujeme, že nestačí jen zapálená srdce. Budeme rádi za podporu.

Proč vybíráme peníze?

Naše činnost stojí především na práci desítek dobrovolníků, zahrnuje přes 25 oficiálních akcí měsíčně a od začátku fungování Staromáku se tu otočilo přes 25 000 lidí. Zároveň u nás vytváříme zázemí pro další týmy, které pracují na svých nápadech využitelných pro Junáka.

Takový rozsah činnosti zvládáme s poměrně drobnými provozními náklady, které dosahují 250 000 Kč ročně. Zahrnují energie, náklady na účetnictví a alespoň částečně placeného provozního, díky kterému může být Staromák otevřený každý den.

Letos se naše smlouva rozšířila o další prostory, které chceme co nejdříve vybavit a rozhýbat. Jedná se o první patro domu U Minuty, kde působil i Franz Kafka!

Chceš podporovat Skautský institut?

Vážíme si, že nás chceš podporovat a chceme ti na oplátku slíbit pár drobností, se kterými můžeš počítat. Jako člen Klubu máš na Staromáku dveře vždycky otevřené a navíc jednu kávu měsíčně zdarma. S úsměvem.

Každý měsíc ti přistane v emailu stručný přehled plánovaných akcí. Občas Ti přijde také pozvánka na slavnostní akce Skautského institutu jako je Junácké vyplutí, Skautský ples…

Samozřejmostí je zaslání potvrzení pro odpočet z daní, které mohou využít nejen podnikatelé, ale i zaměstnanci.

A úplně na začátku od nás dostaneš malý dárek podle toho, jakou možnost podpory si vybereš!

Budeš v milé společnosti

Hledáme všechny, kteří by měli chuť nás dlouhodobě podporovat a spolupracovat s námi na tom, aby Skautský institut na Staromáku byl stále inspirativním místem. Mezi naše podporovatele patří třeba profesor Jan Sokol,  moderátorka Ester Janečková nebo kněz Marek Orko Vácha.

Klub podporovatelů má už přes 30 členů! Přidej se k nim a pomoz nám rozvíjet potenciál Skautského institutu!

Pro rok 2016 byli našimi patrony

Jan Sokol