Chci objednat

(SI) zpátky ve škole

Třídy se v tomto období setkávají po dlouhém náročném čase odloučení. Jako skauti a skautky chceme v této situaci nabídnout své zkušenosti s prací se skupinou a posilováním vzájemných vztahů.

Proto nabízíme třídám jednodenní program (SI) zpátky ve škole.

Jaké má program cíle?

• 1

propojit kolektiv třídy po návratu do školy díky společnému zážitku

• 2

nechat děti i učitele zažít pocit opory ve třídním kolektivu

• 3

citlivě uzavřít období plné výzev

• 4

společně vykročit do nového období a umožnit učitelům zapojit se do třídního dění

Základní charakteristika

Délka: program v délce čtyř vyučovacích hodin (8:00 -11.40), nabízíme termíny ve všední dny mezi 24. květnem a 30. červnem

Kde: ve venkovním prostředí, ideálně v parku vedle školy nebo na školním hřišti (v případě špatného počasí v tělocvičně); lektorské týmy jsme složili v Praze, Brně, Olomouci, Hradci Králové, Plzni a Liberci, z těchto měst vyjíždíme až do vzdálenosti 100 km (lektory z Chebu stále ještě hledáme 🤞)

Pro koho: třídy druhého stupně, zejména pro šesté třídy a primy osmiletých gymnázií, vždy pro jednu třídu

Cena: zdarma (můžete 2členný lektorský tým pozvat na oběd 👌😊)

Chcete znát naši nabídku?

Červnovou kapacitu (SI) zpátky ve škole jsme již vyčerpali. Kdybyste s námi ale chtěli vyrazit za nějakým jiným dobrodružstvím, zde se můžete podívat na aktuální nabídku. A když vyplníte formulář, budeme vám takové novinky posílat pravidelně - zhruba jednou za čtvrt roku.

Chci odebírat novinky

Fandíš našemu programu, ale nemůžeš se sám/sama zapojit? Můžeš přispět také finančně. Peníze jsou pro nás důležitá forma energie, v tomto případě nám konkrétně pomohou uhradit cestovní náklady pro lektorské týmy a navýšení maximálního počtu možných realizací ❤

Kdo za tím stojí?

Jan Polák - Hop

ambasador programů pro školy

Marie Čech

metodička

Sára Machová

zástupkyně ředitele (oblast péče)

Chcete se zapojit s námi zapojit do nějakého podobného projektu? Napište Hopovi!