Reflektuj SI

V návaznosti na úspěšný cyklus online setkávání Učitelé SI sdílí jsme připravili tematická setkání pro učitele. Tématy jsou time management, mindfulness a wellbeing. Přijďte sdílet své dobré i horší zkušenosti z praxe a získat inspiraci k další práci!

O co jde?

Chybí Vám prostor pro sdílení dobré praxe? Chcete být spokojenějším učitelem a nové výzvy překonávat s lehkostí? Chcete umět pracovat s časem, podpořit všímavost vůči sobě či umět pojmenovat, co se Vám při práci se třídou daří? Zúčastněte se setkání Reflektuj SI!
Účast na setkáních je díky podpoře MŠMT zdarma, dle podmínek financování se ale každý se může účastnit pouze 1 setkání, případně se přihlásit jako náhradník na další.

Kdy a kde

Facilitátorky Skautského institutu Zuzka Hájková a Veronika Uhlířová Vás provedou třemi prezenčními a třemi online setkáními. Prezenční setkání proběhnou ve Skautském institutu na Staromáku v Praze. Odbornou garanci na místě zajistí psycholožka a preventistka Vlaďka Straková.
Témata a termíny:
>> TIME MANAGEMENT aneb jak stihnout vše, co chci - v pondělí 3. 10. 16-18 prezenčně, nebo v úterý 11. 10. 17-19 online
>> MINDFULNESS aneb jak mi všímavost k sobě může pomoci zvládnout náročné situace - ve čtvrtek 28. 11. 16-18 (přesunutý termín) prezenčně, nebo v pondělí 24. 10. 17-19 online
>> WELLBEING aneb jak být spokojeným učitelem - v úterý 15. 11. 17-19 prezenčně, nebo ve čtvrtek 24. 11. 16-18 online

Během setkání budeme pracovat se Zápisníkem spokojeného učitele - nově vznikajícím nástrojem pro (sebe)reflexi a vědomou práci s vlastním wellbeingem v učitelské a vzdělavatelské praxi.
Učitelé, kteří se zúčastní setkání a pomohou nám deník pilotovat, se mohou těšit na jeho tištěnou verzi. Ostatní si ho po skončení projektu budou moct stáhnout z našich stránek.

Přihlaste se

Jestli máte zájem, vyplňte co nejdříve dotazník, místa jsou omezená!

Přihlašovací formulář

Máte dotaz?